how to develop your own website


Sistem Analizi

Dijital Dönüşümün İlk Adımı

ERP ve Dijital Dönüşüm

Detaylı Sistem Analizi

Alanında uzman süreç gelşitirme mühendisleri tarafından geliştirilen SA-QM (system analysis and qualitative map) metodolojisiyle tüm sisteminizin detaylı haritasını çıkartıyoruz.

Süreç Haritasının Oluşturulması

İyi bir dijitalleşmenin sağlanabilmesi için tüm süreçlerin detaylı olarak haritalanması gerekir. SA-QM Metotolojisi kullanılarak çıkartılan süreç haritası sistemin bütününe ışık tutmaktadır. Bunun yanında sistem 4 boyutlu olarak analiz edilerek kaynaklar, değerler, riskler ve zayıf yönler tespit edilir.

İdeal Sistem Yaklaşımı

Oluşturulan süreç haritaları, sistemin sahip olduğu kaynaklar, değerler, riskler ve zayıf yönler bu aşamada incelemeden geçirilerek ideal durum senaryosu hazırlanır. Mevcut durumdaki kaynaklar ve değerler büyük ölçüde göz önünde bulundurularak işletme kapasitesine ve ölçeğine göre ideal durum senaryosu ortaya çıkartılır.

Sayfayı Paylaş


mavvo dijital dönüşüm atölyemize bekliyoruz

mavvo Dijital Dönüşüm Atölyesi Başarı Hikayeleri

Onlar da iş hayatının karmaşasından yorulmuştu. Yüzlerce firma mavvo ile tanışarak dijital dönüşümünü gerçekleştirdi. Gelin birlikte iş hayatının bunaltıcı karmaşasından kurtularak başarı hikayemizi yazalım. Diğer başarı hikayeleri için tıklayınız...

3000

den fazla müşteri

15000

den fazla kullanıcı

1500

den fazla mobil kullanıcı

14

dan fazla tecrübe

3

Ofis

300

den fazla eğitim videosu