online web builder
ERP ve Dijital Dönüşüm


Hakkımızda

daha fazlasını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ana Sayfa > Biz Kimiz?


Dünya’da ve Türkiye’de ticaret hacminin büyümesi, ticarete her geçen gün yeni aktörlerin eklenmesi ve zorlaşan rekabet koşulları ile Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) sistemleri, üretim otomasyon sistemleri, e-ticaret, Business to Business (B2B), Business to Consumer (B2C) gibi yeni sistemlerin çok hızlı gelişmesine sebep olmuştur. Tüketim çağının kaçınılmaz sonucu olan pazara sunulan yeni ve yenilikçi aklın ürünlerinin pazara sunulmasının neticesi olarak, ticari sektörlerdeki rekabet artışı gelecekte de kaçınılmazdır. Bu rekabet artışı göz önünde bulundurulduğunda, firmaların yalnızca ürün üretip mağazalarında ürünlerini tüketicilere sunarak, hemen her firmanın yaptığı gibi e-ticaretle ürün satışı gerçekleştirerek ayakta kalmaları ve yaşam döngülerini sürdürmeleri pek mümkün görünmemektedir. Buna paralel olarak, gün geçtikçe firmalar rekabet kabiliyetlerini artırabilmek için iş süreçlerinde daha sıkı politikalar ve stratejiler geliştirmektedir. Bakıldığında işletme yapıları tedarik yönetimi, stok ve envanter yönetimi, satış ve pazarlama yönetimi, muhasebe ve finans yönetimi, satış sonrası hizmet olarak nitelendirilebilecek ana süreçlerden oluşmaktadır. Bu süreçler yönetilirken, ister kobi olsun isterse dünya çapında hizmet veren küresel bir şirket olsun, günümüz şartlarında firmalar, yaşam döngülerini sürdürebilmeleri için bu süreçlerdeki verimlilikleri artıran yazılımlarla dijital dönüşüme ayak uydurmak zorundadırlar. Bu gerekliliği yerine getirmeyen firmalar için 2008 yılında yaşanan küresel ekonomik kriz büyük bir farkındalık olayına dönüşmüştür. Nitekim 2009 Yılı’nda Türkiye’ de kurulan şirket ve kooperatif sayısı önceki yıllarda görülen 55 Bin dolaylarından 44 bin dolaylarına düşmüştür. Buna ters orantılı olarak kapanan firma sayısında bir önceki yıllara göre artış görülmüştür. O yıla ait tüm ekonomik veriler kötümser tahminlerinde de gerisinde kalarak piyasalarda büyük daralmaya yol açmıştır. Bu ekonomik daralmaya rağmen ayakta kalabilen firmalar tesadüfen ya da şans eseri değil, tüm süreçlerinde rekabetlerini artıran kayıplarını azaltan bir takım yönetim sistemleriyle bunu başarmışlardır. Bu farkındalık olayının etkisiyle firmalar artık, süreçlerinin yönetiminde dijital dönüşüme inanmaktadırlar.

Mavvo Dİjital Dönüşüm Atölyesi olarak, müşterilerimizin ERP Sistemleri ve Dijital Dönüşüm ihtiyaçlarını yalın bir felsefe ve geliştirdiğimiz sistematik metotlar ile doğru ve kesin olarak karşılamaktayız. Yazılım entegrasyon süreçlerinde %100 başarıya ulaşmasını sağlayan özel geliştirilen metotlarımız ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Her yeni proje ilk projemiz misyonu ile harekete geçmekteyiz. Müşterilerimizin bilgi güvenliği ve Gizlilik politikasını kendi bilgi güvenliğimiz ve gizlilik politikamız vizyonuna sahibiz.

Çözüm Ortağımız DİA Yazılım AŞ., 2004 Yılında Kosgeb Teknoloji Geliştirme Desteği ile ODTÜ Kosgeb Tekmer’de kurulmuş, ticari yönetim sistemi olarak kobilerin, büyük ve orta işletmelerin, eğitim kurumlarının, devlet kurum ve kuruluşlarının, farklı sektörlerin ticari yönetim, kontrol ve düzenleme gibi ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır.
Tamamen DİA Yazılım AŞ. tarafından geliştirilmiş bir altyapı üzerinde ve internet üzerinden online olarak çalışan ticari paket program olan DİA, SaaS (Software As A Service – Hizmet Olarak Yazılım) modeliyle pazarlanmaktadır.
Şirket bünyesinde TUBİTAK destekli Ar-Ge proje çalışmaları da sürdürülmüştür. Bunlar:
Mocop (Mobil Kod Tabanlı Uygulama Geliştirme Platformu)
Blue Cloud (Massively Multiplayer Online Game Server and Tools)
OpenSaaS (SaaS Uygulaması Geliştirme Platformu – Avrupa Birliği ITEA2-Eureka Projesi)
DİA platformu ile turizm ve sağlık sektörlerine internet üzerinden çalışan, bilimsel çalışmalar için merkezi bilgi bankası ve takip sistemleri projelendirilmiştir. Amerikan ilaç firması Abbott’un desteği ile Romatoloji, Neonatoloji ve Çocuk Kardiyoloji bölümlerine çalışmalar yapılmıştır.
Sektörel farkındalık yaratmak amacı ile alanında uzman yazılımcılar tarafından geliştirilen ve her geçen gün yenilenen modülleri ile daha kullanışlı hale gelen DİA ile işletmelerin tüm ihtiyaçlarını tek bir sistem üzerinden giderebilmelerini sağlamaktayız. Stok – Depo Takibi, Talep, Teklif, Sipariş, Finans Yönetimi, Banka, Kasa, Çek-Senet Takibi, Resmi Muhasebe, Personel, Üretim, Teknik Servis, Otel Programı modüllerini her seviyede çalışanın kullanabileceği kolaylıkta düzenlemekteyiz.

Çözüm Ortağımız DİA'nın Sahip Olduğu ISO 27001 Bilgi Güvenliği ve Diğer Sertifikalar


mavvo dijital dönüşüm atölyemize bekliyoruz

mavvo Dijital Dönüşüm Atölyesi Başarı Hikayeleri

Onlar da iş hayatının karmaşasından yorulmuştu. Yüzlerce firma mavvo ile tanışarak dijital dönüşümünü gerçekleştirdi. Gelin birlikte iş hayatının bunaltıcı karmaşasından kurtularak başarı hikayemizi yazalım. Diğer başarı hikayeleri için tıklayınız...

3000

den fazla müşteri

15000

den fazla kullanıcı

1500

den fazla mobil kullanıcı

14

dan fazla tecrübe

3

Ofis

300

den fazla eğitim videosu

BİZİ TAKİP EDİN