(function (d, w, c) { (w[c] = w[c] || []).push(function() { try { w.yaCounter51242788 = new Ya.Metrika2({ id:51242788, clickmap:true, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true, webvisor:true }); } catch(e) { } }); var n = d.getElementsByTagName("script")[0], s = d.createElement("script"), f = function () { n.parentNode.insertBefore(s, n); }; s.type = "text/javascript"; s.async = true; s.src = "https://mc.yandex.ru/metrika/tag.js"; if (w.opera == "[object Opera]") { d.addEventListener("DOMContentLoaded", f, false); } else { f(); } })(document, window, "yandex_metrika_callbacks2");
portfolio website templates

DİA E-Ticaret İle Online Satışta 1 Numara Olun!

N11, Hepsiburada, Gittigidiyor, amazon ve tüm sanal pazar yerleri için entegrasyon!

Ana Sayfa > ERP Çözümleri > E Ticaret Entegrasyonu

Hemen arayın e ticaret entegrasyonunuzu bir gün içerisinde tamamlayalım!

DİA E Ticaret Entegrasyonu

DİA E-Ticaret, işletmelerin Internet üzerinden satış (B2C) yapabilmelerine olanak sağlayan, bayileri ile bir portal üzerinden iletişim kurmalarını sağlayan (B2B), DİA Standart ve DİA Enterprise Sistem ile tam entegre olarak çalışan bir DİA çözümüdür.

Web siteniz üzerinden satış olanağı tanıyan DİA E-ticaret ile aynı zamanda tüm bankalar ile sanal pos entegrasyonuna sahip, farklı ürünleri farklı web mağazalarından satış imkanı sunan, kullanıcı yetkilendirmeye olanak tanıyan, bayiye özel kampanya oluşturulabilen, bayiler arası mesajlaşma sistemi bulunan ve ek özelliklere sahip bir program kullanacaksınız.

Neden DİA E-Ticaret Yazılımına Sahip Olmalısınız?

DİA B2C ile ürünlerinizi sadece dakikalar içinde internet üzerinden satılabilir duruma getirebilirsiniz.

Diğer sistemlerde entegrasyon için uğraşmanız gerekirken DİA E-ticarette kendinden entegre yapı sayesinde üyelik için başvurular ile anında cari hesap açılmasının, internet üzerinden alınan siparişlerin anında muhasebe sisteminize yansımasının keyfini sürün.

DİA B2B ile bayi ilişkilerinizi bir adım öteye taşıyacak ve verimliliğinizi artıracaksınız. Bayileriniz siparişlerini kendilerine özel olarak tanımlanmış fiyatlarla ve kampanyalarla oluşturacaklar. Sanal POS ödemelerini yapabilecek, ekstrelerini ve vade analiz raporlarını muhasebe biriminizi meşgul etmeden kendileri alabilecekler.

Bazı E Ticaret Entegrasyonlarımız

Onlarda online olarak sanal pazar yerleri siparişlerini yönetmenin keyfini yaşıyorlar. Siz de hemen arayın!


mavvo dijital dönüşüm atölyemize bekliyoruz