free portfolio website templates

IT ve Bilişim Hizmetleri

Server, Network Cihazları, Yedekleme Sistemleri Satış, Kurulum ve 7/24 Teknik Desteği

Satış Danışmanlığı

İhtiyaçlarınızı doğru belirlemek emek ve para kaybının önüne geçmek için her an bizimle irtibata geçebilirsiniz. Tüm server, network ve donanım ihtiyaçlarınız ücretsiz olarak birlikte belirleyelim. 

Servis Hizmeti

Uzman kadromuz tarafından server, network, yedekleme sistemleri, bilgisayar ve cihaz kurulum ve bakımları %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle gerçekleştirilmektedir

7/24 Teknik Destek

    Bize her an acil destek hattından ulaşabilirsiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun mümkün olan en kısa sürede server, network ve it sorunlarınıza çare olalım.

Ana Sayfa > IT ve Bilişim Hizmetleri

Bizi her türlü bilişim ihtiyacınız için düşünmeden arayın!

Kurumsal Bakım Anlaşması

Kurumsal Bakım Anlaşması ile it hizmeti, server, sunucu, network sistemi, yedekleme cihazları ve bilgisayarlarınızı profesyonel hizmet kalitesi ile koruma altına alabilirsiniz. 

Server Satış, Kurulum ve Bakım Hizmetleri

HP, Dell, IBM, Fujitsu Siemens ve daha bir çok marka/modelde server ( sunucu ) satışı, kurulumu ve 7/24 desteği sunan mavvo her an yanınızda!

Network Cihaz Satış, Kurulum ve Bakım Hizmetleri

Şirket içi ya da şubeler arasında sistem ağ yapılandırması hizmeti ve gerekli olan network cihazlarının satış, kurulum ve destek hizmeti ile yanınızdayız.

Teknik Destek Hizmetleri

Bilgisayar hayatımızın reddedilmez gerçeği, tabii problemleriyle birlikte. Teknik servis hizmeti kurumunuzun sürekliliğini sağlamak, bilgilerinizi güvenliğinden sorumlu, her türlü ihtiyacınızı anında karşılamak amacıyla faaliyet gösterir.

Network ve Sistem Güvenliği Hizmetleri


Casus yazılımlara, dış tehditlere ve kripto virüslere karşı Network Sistem Güvenliği çözümlerimizden faydalanın!Yedekleme ve Felaket Kurtarma Hizmetleri


Mavvo Bilişim Yedekleme ve Arşivleme Hizmetleri ile yaşanabilecek felaketlerde zaman, maliyet ve veri kayıplarını önleyin.