bootstrap website templates

Mavvo Tanışma Günleri

İş Dünyası İçin Etkinlikler

mavvo tanışma günleri

Mavvo Tanışma Günleri

Ne olursan ol mavvo'ya gel! İster tecrübeli bir çalışan olarak gel, ister üniversiteli stajyer, isterse de işinin başındaki patron. mavvo tanışma günlerine gel!
mavvo sürekli gelişim ve değişimin gereksinim olduğu bilinciyle ve prensibiyle her geçen gün daha fazla insana temas ediyor. mavvo tanışma günlerinde patronundan işçisine, amirinden memuruna ve öğrencisine kadar isteyen herkesi ücretsiz ağırlayarak katılımcılar için birbirlerine bilgilerini aktarabileceği ve yeni networkler kurabileceği bir ortam sağlıyor. Bu etkinlikler bazen üniversitelerde seminer şeklinde veyahut bir cafeteryada kahvaltı etkinliği şeklinde yapılabilmektedir. Katılım için bir ücret talep edilmemektedir. Etkinlik sırasında oluşan harcamalar katılımcıya aittir.

Nasıl Katılabilirim?

Belirli aralıklarla düzenlenen bu ücretsiz etkinliğe katılmak için tek yapmanız gereken iletişim formunu doldurmak ve mesaj kısmına "mavvo tanışma günlerine katılmak istiyorum" yazmaktır! Sonrasında başvurduğunuz tarihten sonraki ilk etkinlik hakkındaki bilgiler size mail olarak iletilecektir. İletişim formu için tıklayınız.

Sayfayı Paylaş

mavvo Dijital Dönüşüm Atölyesi Başarı Hikayeleri

Onlar da iş hayatının karmaşasından yorulmuştu. Yüzlerce firma mavvo ile tanışarak dijital dönüşümünü gerçekleştirdi. Gelin birlikte iş hayatının bunaltıcı karmaşasından kurtularak başarı hikayemizi yazalım. Diğer başarı hikayeleri için tıklayınız...

3000

den fazla müşteri

15000

den fazla kullanıcı

1500

den fazla mobil kullanıcı

14

dan fazla tecrübe

3

Ofis

300

den fazla eğitim videosu


mavvo dijital dönüşüm atölyemize bekliyoruz