free website templates

Mavvo Şimdi de Bursa'da

mavvo büyümeye devam ediyor...

mavvo Bursa'da

mavvo Bursa' da

mavvo şimdi de Bursa' da müşterilerine hizmet veriyor. Her geçen gün çözüm ortağı sayısını artıran mavvo hız kesmeden müşterilerine daha kaliteli ve kapsamlı hizmet vermeyi amaçlıyor.
Gelişmiş sanayisi ve ticareti ile Bursa Türkiye' nin en büyük kentleri arasında yer almaktadır. İstanbul ve Ankara' dan sonra mavvo Bursa'da da hizmet noktası oluşturarak müşterilerine hizmet vermeyi amaçlıyor.

Büyük Ticari Hacim

Türkiye'nin toplam ihracatının %10'u Bursa' dan yapılmaktadır. Bursa' nın ihracattaki bu konumu Bursa' yı ticari olarak çok değerli kılmaktadır. Ayrıca Bursa' da en çok ihracat gerçekleştirilen sektörler başlıca Otomotiv, Tekstil, Makine, Metaldir. Sektörel Know-How'larını da kullanarak mavvo Bursa' da müşterileri için büyük katma değerler üretmeyi planlıyor.

Sayfayı Paylaş


mavvo dijital dönüşüm atölyemize bekliyoruz

mavvo Dijital Dönüşüm Atölyesi Başarı Hikayeleri

Onlar da iş hayatının karmaşasından yorulmuştu. Yüzlerce firma mavvo ile tanışarak dijital dönüşümünü gerçekleştirdi. Gelin birlikte iş hayatının bunaltıcı karmaşasından kurtularak başarı hikayemizi yazalım. Diğer başarı hikayeleri için tıklayınız...

3000

den fazla müşteri

15000

den fazla kullanıcı

1500

den fazla mobil kullanıcı

14

dan fazla tecrübe

3

Ofis

300

den fazla eğitim videosu